Ana Sayfa / Alt Manşet / KKTC Polis Bülteni 15.05.2018

KKTC Polis Bülteni 15.05.2018

KKTC’de meydana gelen adli ve polisiye olaylarla ilgili Polis Basın Subaylığı’nca yapılan açıklamalardan güncel haberler.

KKTC’YE KANUNSUZ GİRİŞ YAPAN 5 SURİYE UYRUKLU TUTUKLANDI

Muhaceret işlemlerini yaptırmadan KKTC’ye kanunsuz giriş yaptıkları tespit edilen 5 Suriye uyruklu tutuklandı.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün saat 16:30 sıralarında, Gazimağusa’da, Suriye uyruklu S.A.A.N.(E-29), H.A. H.(E-35), T.M.S.(E-32), J.A.M.(E-29) ve K.A.N.(E-26)’nın, henüz tespit edilemeyen bir araç içerisinde bindikleri gemi ile Gazimağusa Limanı’na geldikten sonra muhaceret işlemlerini yaptırmadan KKTC’ye kanunsuz giriş yaptıkları tespit edildi.

HIRSIZLIK

13 Mayıs saat 23:30 sıralarında, Haspolat’ta faaliyet gösteren Lefkoşa Belediyesi’ne ait arıtma tesisi havuzu üzerinde bulunan toplam 14 adet 800 kg ağırlığındaki alüminyum parça çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada meselede zanlı olarak görülen M.Y. (E-25), M.B. (E-28), S.K. (E-22) ve E.B. (E-25) tutuklandı.

Öte yandan 9 Mayıs tarihinde, 22:00-22:15 saatleri arasında, Girne’de faaliyet gösteren “Real-1” isimli markete müşteri olarak giden A.A.A.M.E. (E-22), A.A. (E-22) ve S.S.S.A.(E-22)’nın, market içinden aldıkları iki şişe viskiyi ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldıkları tespit edildi.

Bahse konu şahıslar tutuklandı.

TAK

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

CTP, destek vereceği ittifak adaylarını açıkladı

Cumhuriyetçi Türk Partisi(CTP), yerel seçimlerde aday çıkarmayacağı belediyelerde destek vereceği ittifak adayları ile bağımsız adayları …