Ana Sayfa / Alt Manşet / KKTC Polis Bülteni 15.04.2018

KKTC Polis Bülteni 15.04.2018

KKTC’de meydana gelen adli ve polisiye olaylarla ilgili Polis Basın Subaylığı’nca yapılan açıklamalardan güncel haberler.

22 YAŞINDAKİ ZİMBABWE UYRUKLU GENÇ TEDAVİ GÖRDÜĞÜ YOĞUN BAKIM SERVİSİNDE ÖLDÜ

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde diyabet nedeniyle tedavi gören Zimbabwe uyruklu 22 yaşındaki Mgcinimuzi Muyo’nun (E-22) dün akşamüzeri hayatını kaybettiği bildirildi.

Muyo’nun, önceki günden beri yoğun bakım servisinde olduğu açıklandı.

YURT ODASINDA VE SIRT ÇANTASINDA UYUŞTURUCU…3 TUTUKLU VAR

Gazimağusa’da dün uyuşturucu nedeniyle 3 kişiyi tutuklandı. Söz konusu kişilerin yaşlarının 21 ile 27 arasında değiştiği belirtildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün akşam Gazimağusa’da, F.U.M.(E-21) ile D.S.N.N.’nin (E-22) yurt odasında yapılan aramada yaklaşık 20,5 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu ve emare olarak alındı.

Yine Gazimağusa’da trafik suçu nedeniyle durdurulan S.N.W.’ye (E-27) ait çantada yapılan aramada bulunan yaklaşık yarım gram ağırlığındaki uyuşturucu maddeye el konuldu.

Her iki olayda adı geçen kişiler tutuklandı.

LEFKOŞA’DA İŞ YERİ KUNDAKLAYAN KİŞİ TUTUKLANDI

Lefkoşa’daki “Marmara Kebap” isimli işyerinin kundaklanmasıyla ilgili aranan zanlı F.D.(E-31) tutuklandı.

İş yerinden çalınan dizüstü bilgisayar da F.D.’nin tasarrufunda bulunarak, emare olarak alındı.

İş yeri dün sabaha yakın kundaklanmıştı.

METEHAN’DAKİ GÖREVLİ MEMURA SAHTE PASAPORT İBRAZI

Lefkoşa’da, Metehan kara sınır kapısında görevli memura başka şahıslar adına düzenlenen sahte Bulgaristan pasaportlarını ibraz eden A.D.(E-43) ve S.N.M.(K-32) tutuklandı. Olayın dün akşam olduğu açıklandı.

İREM DİĞİL BULUNDU

Kayıp olduğu bildirilen Gazimağusa’da sakin 15 yaşındaki İrem Diğil’in (K) bulunduğu bildirildi.

GÜZELYURT’TA YANGIN…

Güzelyurt’ta Türel Tüm’e ait olan ve ambar olarak kullanılan binanın merdiven boşluğunda dün öğle saatlerinde yangın çıktı.

Sebebi henüz tespit edilemeyen yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangında mobilyalar tamamen yandı. Polisin söz konusu olaylarla ilgili soruşturması sürüyor.

TAK

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Şefik: “Yeni değerlendirme yapılacak”

Türkiye’de erken seçimin 24 Haziran’a, ardından da Üniversite Giriş Sınavı’nın 1 Temmuz’a alınmasıyla, KKTC’deki yerel …