Ana Sayfa / Ana Manşet / Kız arkadaşıyla gezdiği için bıçakladı

Kız arkadaşıyla gezdiği için bıçakladı

Emrah Eziç adlı kişi, Girne’de kız arkadaşı ile gezdiği gerekçesi ile aracını Anıl Yılmaz’ın aracının üzerine sürüp, çarparak hasara uğrattı, ardından da Yılmaz’ı bıçakladı.

Girne’de yaşanan olayda kız arkadaşı ile gezen şahsa saldıran ve karnından bıçaklayan Emrah Eziç dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Duruşmada olayı aktaran polis, 15 Mart 2018 tarihinde Girne’de Mersin Caddesi üzerinde kız arkadaşı ile gezdiği gerekçesi ile aracını, Anıl Yılmaz’ın aracının üzerine sürüp, çarparak hasara uğrattığını söyledi.

Polis, sonrasında yaşanan kavgada ise zanlının bağırıp çağırarak, ucu sivri bıçak ile Yılmaz’ın karnına bir kez saplamak sureti ile yaraladığını belirtti.

Yılmaz’ın Girne Akçiçek Hastanesi’ne kaldırıldığını hayati tehlikesinin olmadığını kaydeden polis, soruşturmanın tamamlandığını, zanlının ülkede çalışma izni ile bulunduğunu belirterek, teminata bağlanmasını talep etti.

Mahkemede söz hakkı alan zanlı ise çok pişman olduğunu, ilk kez böyle bir şey yaptığını, ancak kıskançlığına yenik düştüğünü ifade etti.

Mahkeme, 5 bin TL nakit teminat yatırması, bir kefilin 50 bin TL tutarında kefalet senedi imzalaması ve zanlının 100 bin TL şahsi kefalet senedine imza atması şartları ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Halkın Sesi / Kamalı Haber

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Polise çarpıp kaçan zanlının alkollü olabileceği üzerinde duruluyor

Gazimağusa’da 14 Nisan 2018 tarihinde alkol kontrolü için görevi başında bulunan polis çavuşu Hazar Aşçıoğlu’nun …