HTML in 10 Simple Steps or Less
Başlangıç / Ana Manşet / Polise kafa atan uyuşturucu zanlısı tutuklu yargılanacak

Polise kafa atan uyuşturucu zanlısı tutuklu yargılanacak

Uyuşturucu madde etkisi altında, ispat-ı vücut yükümlülüğünü yerine getirmek üzere gittiği Girne Polis Müdürlüğü’nde, hareketlerinden şüphelenerek kendisini Adli Şube’ye götürmek isteyen polis memuruna kafa atan ve cebinden de 4 gram uyuşturucu çıkan Yakup Güzelkaya hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Zanlı bugün teminat için Girne’de mahkemeye çıkarıldı. Duruşmada zanlı hakkındaki iddiaları aktaran polis, 6 Şubat 2018 tarihinde ispat-ı vücut yükümlülüğünü yerine getirmek üzere Girne Polis Müdürlüğü’ne gelen zanlının hareketlerinden şüphe duyulduğunu, polis tarafından üzerine arama yapılmak istendiği ancak zanlının görevli memura kafa atarak darp ettiğini söyledi.

Polis, akabinde zanlı üzerinde yapılan aramada 4 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde bulunduğunu aktardı.

Zanlının soruşturma amaçlı 10 gündür tutuklu olduğunu kaydeden polis, uyuşturucu suçlarından askıda olan iki davası olduğunu belirterek, zanlının benzer suç işlememesi için tutuklu yargılanmasını talep etti.

Mahkemeden söz alan zanlı ise “Ne olur son bir şans verin. Beni tutuklu yargılamayın. Allah affediyor siz de affedin. Tek istediğim son bir şans” diye konuşurken, mahkeme benzer suçları işleyen zanlıyı 45 gün süre ile cezaevine gönderdi.

Kıbrıs Manşet / Evrim Kamalı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Sahte pasaport zanlıları tutuklu yargılanacak

Girne-Alsancak çevre yolunda rutin kontroller yapan Girne Trafik Şubesi Ekipleri’ne sahte Bulgar pasaportu ibraz eden …

Powered by KHA