Home / Ana Manşet / YDÜ’de meydan muharebesi

YDÜ’de meydan muharebesi

YDÜ’de meydan muharebesi

Yakın Doğu Üniversitesi içerisinde dün iki gurup arasında çıkan kavgada bıçaklar ve sopalar konuştu. YDÜ’de meydan muharebesi

12 kişiyle birolup üç kişiyi sopayla darp eden zanlılar Mehmet Can Ava, Veysel Kaplan, Mehmet Bubi Özateş tutuklanırken, üç zanlıyı bıçakla hafif yaralayan üç kişi ise aranıyor.

Tutuklanan şahıslar bugün tutuklama talebi ile Lefkoşa’da mahkemeye çıkarılırken, polis aranan birçok şahıs olduğunu açıkladı.

Polis, 27 Ekim tarihinde saat 14.00 sıralarında Yakın Doğu Üniversitesi içerisindeki otoparkta daha önceden aralarında bulunan husumetten dolayı zanlı Mehmet Can Ava, Veysel Kaplan, zanlı Mehmet Bubi Özateş ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen 12 kişinin kanunsuz olarak toplandıktan sonra 34 JS 7369 plakalı aracın bagajından çıkardıkları tahta soparlarla A.G.D., N.E., U.E.’nin vucudunun çeşitli yerlerine vurduklarını söyledi.

Meseleyle ilgili aranan şahıslar olan U.E., A.G.D., N.B’nin de ise tasaruflarındaki bıçakla Mehmet Can Ava, Veysel Kaplan ve zanlı Mehmet Bubi Özateş’in vucudunun çeşitli yerlerinden yaraladıklarını ifade eden polis, mesele ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü, aranan şahıslar olduğunu belirterek, zanlıların 3 gün süreyle tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkeme talebi kabul etti.

Kıbrıs Manşet / Evrim Kamalı

KIBRIS HABER AJANSI

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

Lefkoşa’da Down Sendromu farkındalık yürüyüşü düzenlendi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü nedeniyle Çorabını Gey da Gel” …