Home / Alt Manşet / Polis Bülteni 29 10 2017

Polis Bülteni 29 10 2017

Polis Bülteni 29 10 2017

KKTC’de meydana gelen adli ve polisiye olaylarla ilgili Polis Basın Subaylığı’nca yapılan açıklamalardan güncel haberler. Polis Bülteni 29 10 2017

ÜLKEDE TURİST OLARAK BULUNAN FRİEDRİCH KURT MANZ (E-80) YAŞAMINI YİTİRDİ

Ülkede turist olarak bulunan Friedrich Kurt Manz(E-80) dün yaşamını yitirdi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün saat 07.30 sıralarında, Bafra’da faaliyet gösteren Nuh’un Gemisi isimli hotelde turist olarak bulunan Friedrich Kurt Manz (E-80) aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldığı sırada hayatını kaybetti.

Soruşturma devam ediyor.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

Gazimağusa’da Ö.D.’ye (E-59) ait ikametgahta polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 0.5 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde buldu.

Adı geçen kişiyi tutuklayan polisin soruşturması devam ediyor.

YARALAMA, KAVGA VE RAHATSIZLIK

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir üniversitenin kampus alanında Cuma günü meydana gelen kavgayla ilgili olarak aranan U.E. (E-24), A.G.D. (E-25) ve N.B.’nin (E-25) tutuklandığı belirtildi.

Adı geçen şahıslar, aralarında husumet bulunan ve kavga ettiği M.B.Ö.(E-23), V.K.(E-23), R.A.(E-22) ve M.C.A’yı (E-23) hafif şekilde yaraladıktan sonra kaçmıştı.

Polis, yaralan kişileri önceki gün, diğer 3 kişiyi de dün tutukladı.

DÖVEREK BURNUNU KIRDILAR

Haspolat’ta bir işyerinin lojmanları önünde, A.K. (E-24) ve A.K. (E-27) aralarında çıkan tartışma sonucunda Ruslan Oronow’u döverek, sağ elmacık kemiği ile burun kemiğini kırdı.

Adı edilenler tutuklanırken, Oronow, Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındı.

HIRSIZLIK

Çatalköy’de faaliyet gösteren bir otelde H.S. (E-27), Tolga Polat’ın havuzdaki şezlong masası üzerinde bulunan para cüzdanı içerisinden 1 alyans, 1 tek taş yüzük ve 540 TL nakit parayı çaldı.

H.S.’yi tutuklayan polisin soruşturması sürüyor.

TAK

KIBRIS HABER AJANSI

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

Erhürman: “Çok çalışmaya devam edeceğiz”

Başbakan Tufan Erhürman, bütçe görüşmelerinin tamamlanmasıyla icraata yoğunlaşacaklarını belirtti. 2018 Mali Yılı Bütçe Yasası’nın Meclis …