Home / Ana Manşet / Karaman 5 gün daha tutuklu kalacak

Karaman 5 gün daha tutuklu kalacak

Karaman 5 gün daha tutuklu kalacak

Lefkoşa’da alınan ihbar üzerine zanlı Nihal Karaman’ın ikametgâhında yapılan aramada uyuşturucu bulundu. Karaman 5 gün daha tutuklu kalacak

Tutuklanan zanlı aleyhine başlatılan soruşturmanın henüz tamamlanması üzerine zanlı ek tutukluluk süresi talebi ile yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis çavuşu Erkan Karam olayla ilgili bulguları aktardı.

Karam huzurda bulunan zanlı Nihal Karaman’ın Lefkoşa’da alınan ihbar üzerine 22 Ekim tarihinde saat 10.15 – 10.40 saatleri arasında ikametgâhında yapılan aramada zulalanmış şekilde 13 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunduğunu söyledi.

Polis mesele ile ilgili olarak zanlının gönüllü ifade verdiğini, vermiş olduğu ifadesinin teyit tekzip edilmesinin henüz tamamlanmadığını ve emarelerin henüz laboratuvar sonuçlarının gelmediğini belirterek tahkikatın salimen yürütüle bilmesi için 5 gün süre ile poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 5 gün daha poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Kıbrıs Manşet / Evrim Kamalı

KIBRIS HABER AJANSI

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

Polis Bülteni 14.03.2018

KKTC’de meydana gelen adli ve polisiye olaylarla ilgili Polis Basın Subaylığı’nca yapılan açıklamalardan güncel haberler. …