Home / Ana Manşet / Öfkeli Koç teminata bağlandı

Öfkeli Koç teminata bağlandı

Öfkeli Koç teminata bağlandı

Girne’de faaliyet gösteren Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü lokali içerisinde kendisini öpücük ile çağırıp soda isteyen Mehmet Şen’in yüzüne soda şişesi ile vurup yaralayan zanlı Caner Koç tutuklanarak bugün Girne’de mahkemeye çıkarıldı. Öfkeli Koç teminata bağlandı

Polis, zanlının Girne’de faaliyet gösteren Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü lokali içerisinde kendisini öpücük ile çağırıp soda isteyen Mehmet Şen’in yüzüne elindeki soda şişesini vurarak kaşının kesilmesine ve yüzünün çeşitli yerlerinde kesi oluşmasına sebep olduğunu söyledi.

Olayın meydana geldiği 4 Ekim 2017 tarihinde sonra yurt dışına kaçan zanlının dün adaya giriş yapar yapmaz mahkeme emriyle tutuklandığını kaydeden polis, zanlı Caner Koç’un ülkede öğrenci olduğunu ve Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü lokalinde çalıştığını söyledi.

Soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis, zanlı Koç’un zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlının yurtdışına çıkışının yasaklanıp, en yakın polis karakoluna haftada 2 kez ispat-ı vücut yapmasına emir verdi.

Ayrıca zanlı lehine KKTC vatandaşı bir kişinin 20 bin TL’lik kefalet senedi imzalaması karşılığında serbest kalmasına emir verdi.

Zanlı Caner Koç, teminat şartlarını yerine getirerek serbest kaldı.

KIBRIS HABER AJANSI

Kıbrıs Manşet / Evrim Kamalı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

Polis Bülteni 14.03.2018

KKTC’de meydana gelen adli ve polisiye olaylarla ilgili Polis Basın Subaylığı’nca yapılan açıklamalardan güncel haberler. …