Home / Ana Manşet / Deniz Baykal yeniden ameliyata alındı

Deniz Baykal yeniden ameliyata alındı

Deniz Baykal yeniden ameliyata alındı

Deniz Baykal beynindeki ödem nedeniyle yeniden ameliyata alındı

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumunda minimal de olsa olumlu gelişmeler olduğunu belirtti. Deniz Baykal yeniden ameliyata alındı

İbiş, geçirdiği rahatsızlığın ardından Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde dün tedavi altına alınan Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Baykal’ın durumunda dün gece bir değişiklik olduğunu ve 12 saatte bir yapılması gereken tomografinin bu nedenle öne alındığını belirten İbiş, tetkik ve incelemeler sonucunda bir ameliyat kararlaştırılmadığını aktardı.

Deniz Baykal’ın bu sabah yapılan ilk muayenesinde durumunun iyi olduğunu vurgulayan İbiş, şu bilgileri verdi:

“Olumsuz bir gelişme yok. Tam tersi minimal de olsa olumlu gelişmeler var. Bu bizim için çok önemli. Güçsüzlükte bir miktar iyileşme var. Ateşi düştü. Antibiyotiğe cevap veriyor.

Şu anda beyin ödemi var ama ilerlemesi durmuş durumda dün geceye göre. Bu da bizim için çok güzel bir sonuç. Şu anda bunlar bizi ameliyattan uzaklaştıran adımlar. Durumu stabil.”

İbiş, Baykal’ın durumunun takibine tomografi ile devam edileceğini bildirdi.

KIBRIS HABER AJANSI

NTV

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

GS Store’un camlarına “ODTU BJK” çıkartmaları yapıştırıldı

Bir grup Beşiktaş taraftarı, Lefkoşa’daki Galatasaray Store’un camına takımlarının çıkartmalarını yapıştırdı. Olay polise intikal etti …